Fall 12 RIAS
Team Schedules - U19 Boys/Coed
Affinity Sports iPhone App for schedules is available to download for free. Click here for more info...
     

Bracket      


ALL A B C      


Advancing to Next Round :  top  1  place team(s) from each Bracket and  0 Wildcards.
 Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points

Ylw

Red
 A11 : GSA Solano252555555039 0 0
 A17 : Mtn City U19 B Red Bulls5555-45555x36 0 2
 A4 : DSC BU19 - Hannaburg555055253x35 4 1
 A26 : United FA Galaxy525555050x32 5 0
 A1 : Atlanta Fire United Bulldogs - B19505555202x29 1 0
 A5 : DSC BU19 - Miller05-2555250x25 3 2
 A8 : Georgia FC U19 Boys Aragon  5020255x19 0 0
 A10 : GSA Rudolph250205220 18 0 0
 A23 : SDY JAGUARS - Forfeited 22500550-2-215 2 0
 A27 : United FA Jaguars5200 0052x14 0 0
 A25 : TYSA Rec - 19B Basnet500 00005 10 0 0
 A29 : Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19 - Forfeited -255 -22   x8 0 0
 A9 : Georgia FC U19 Boys Hernandez000520 00 7 0 0
 A16 : Mountain United S.A. - B19 - Forfeited 000550-2-2 x6 0 0
 A0 : Atlanta Fire United Arsenal - B19 - Forfeited 0000 5-200x3 1 0

 Cards
Club
Info
Group -- B 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points

Ylw

Red
 A24 : Smyrna Panthers505555255x37 1 0
 A3 : Columbus United550555525x37 0 0
 A19 : PTC Everton025555550x32 0 0
 A7 : FCYSL Rec - B19 Fusion550150255230 1 2
 A18 : NASA Wings MNP055050550x25 2 0
 A20 : Roswell Lyon - B19050005-205x13 2 1
 A12 : HCSA Strikers - Forfeited  000 00-2 0-2 0 0
 A6 : Ec Ymca - B19 Bruton-200 0000 x-2 3 1

 Cards
Club
Info
Group -- C 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Total
Points

Ylw

Red
 A15 : Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B1 55555505x35 1 0
 A22 : Sacred Heart Storm - Forfeited 0250055-25x20 5 0
 A21 : RYSA Rec 19B - Long500050500015 4 0
 A13 : Jackson FC - Forfeited  2 0-200 5x5 5 0
 A2 : Bluesprings U19B - Stanborough 0 000 50 5 0 0
 A28 : Walton County United 0 0000   0 2 0
 A14 : JP Capital & Insurance - Forfeited  0  -200-2 x-4 0 1

Bracket - Saturday, September 08, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14332  Rabbit Hill Park  09:00 AM  2 A5 vs A4DSC BU19 - Miller 0 vs.DSC BU19 - Hannaburg2
 14420  Bethesda Park  10:00 AM  Bute A9 vs A1Georgia FC U19 Boys Hernandez 3 vs.Atlanta Fire United Bulldogs - B198
 14443  BSC  12:00 PM  3 A19 vs A7PTC Everton 1 vs.FCYSL Rec - B19 Fusion6
 14436  Metro North Pk  01:00 PM  1 A18 vs A24NASA Wings MNP 2 vs.Smyrna Panthers5
 14366  Daughtry Park  02:00 PM  1 A13 vs A12Jackson FC   vs.HCSA Strikers 
 14441  Pearl  03:00 PM  2 A22 vs A3Sacred Heart Storm 2 vs.Columbus United3
 14369  Daughtry Park  04:00 PM  1 A14 vs A15JP Capital & Insurance   vs.Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B19 
 14444  Bethesda Park  06:15 PM  Bute A8 vs A28Georgia FC U19 Boys Aragon   vs.Walton County United 

Bracket - Sunday, September 09, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14437  Elan  03:00 PM  01 A16 vs A18Mountain United S.A. - B19 3 vs.NASA Wings MNP5
 14430  Granite  03:00 PM  1 A25 vs A20TYSA Rec - 19B Basnet 4 vs.Roswell Lyon - B193
 14417  Bethesda Park  03:00 PM  Park A8 vs A2Georgia FC U19 Boys Aragon   vs.Bluesprings U19B - Stanborough 
 14411  Mt Paran Church  03:00 PM  1 A6 vs A17Ec Ymca - B19 Bruton 2 vs.Mtn City U19 B Red Bulls8
 14839  Wade Walker Park  04:45 PM  09 A29 vs A23Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19
Forfeited Game
 0 vs.SDY JAGUARS0F

Bracket - Saturday, September 15, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14368  Bunten Road Park  09:00 AM  1 A0 vs A27Atlanta Fire United Arsenal - B19 1 vs.United FA Jaguars9
 14428  TYSA Henderson Park  09:00 AM  6 A25 vs A8TYSA Rec - 19B Basnet 4 vs.Georgia FC U19 Boys Aragon6
 14385  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A5 vs A9DSC BU19 - Miller 4 vs.Georgia FC U19 Boys Hernandez1
 14352  North Mount Carmel Park  10:30 AM  3 A12 vs A7HCSA Strikers 0 vs.FCYSL Rec - B19 Fusion3
 14351  Bunten Road Park  11:00 AM  1 A1 vs A26Atlanta Fire United Bulldogs - B19 1 vs.United FA Galaxy2
 14410  BSC  12:00 PM  5 A19 vs A11PTC Everton 4 vs.GSA Solano4
 14365  Custer Park  02:00 PM  UL A6 vs A18Ec Ymca - B19 Bruton 1 vs.NASA Wings MNP8
 14344  Daughtry Park  02:00 PM  1 A14 vs A21JP Capital & Insurance 2 vs.RYSA Rec 19B - Long9
 14399  Briscoe Park   02:00 PM  1 A2 vs A4Bluesprings U19B - Stanborough 1 vs.DSC BU19 - Hannaburg5
 14458  Felker Park  02:00 PM  ORG A28 vs A15Walton County United 0 vs.Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B1912
 14391  Pearl  03:00 PM  2 A22 vs A13Sacred Heart Storm 3 vs.Jackson FC3
 14423  SDY-Tom Wilson  04:00 PM  2 A23 vs A10SDY JAGUARS 2 vs.GSA Rudolph2
 14431  Grimes Bridge  04:00 PM  1 A20 vs A16Roswell Lyon - B19 2 vs.Mountain United S.A. - B191

Bracket - Sunday, September 16, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14434  SDY-Tom Wilson  02:00 PM  2 A23 vs A12SDY JAGUARS 7 vs.HCSA Strikers1
 14837  McCurry Park  02:00 PM  23 A7 vs A29FCYSL Rec - B19 Fusion 2 vs.Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B199
 14400  Tolleson Park  02:30 PM  1 A24 vs A17Smyrna Panthers 2 vs.Mtn City U19 B Red Bulls5
 14456  Metro North Pk  03:00 PM  3 A18 vs A3NASA Wings MNP 3 vs.Columbus United8
 14331  Polo Club of Atlanta  05:00 PM  1 A27 vs A26United FA Jaguars 2 vs.United FA Galaxy2

Bracket - Saturday, September 22, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14378  Bunten Road Park  09:00 AM  1 A0 vs A11Atlanta Fire United Arsenal - B19 2 vs.GSA Solano5
 14330  North Mount Carmel Park  10:30 AM  2 A12 vs A22HCSA Strikers 2 vs.Sacred Heart Storm6
 14457  Bunten Road Park  11:00 AM  1 A1 vs A25Atlanta Fire United Bulldogs - B19 4 vs.TYSA Rec - 19B Basnet1
 14386  Felker Park  12:00 PM  ORG A28 vs A2Walton County United   vs.Bluesprings U19B - Stanborough 
 14409  River Line Park  12:01 PM  1 A24 vs A6Smyrna Panthers 13 vs.Ec Ymca - B19 Bruton2
 14360  Grimes Bridge  12:30 PM  1 A20 vs A18Roswell Lyon - B19 2 vs.NASA Wings MNP3
 14347  McCurry Park  01:00 PM  21 A7 vs A23FCYSL Rec - B19 Fusion 5 vs.SDY JAGUARS2
 14395  Daughtry Park  01:00 PM  1 A13 vs A14Jackson FC   vs.JP Capital & Insurance 
 14435  Dupree Field  01:45 PM  1 A15 vs A21Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B19 7 vs.RYSA Rec 19B - Long1
 14339  CYSA  02:00 PM  10 A3 vs A19Columbus United 0 vs.PTC Everton1
 14356  GSA  03:00 PM  XRoa A10 vs A9GSA Rudolph 5 vs.Georgia FC U19 Boys Hernandez3
 14408  Roper Park  03:05 PM  1 A17 vs A16Mtn City U19 B Red Bulls 5 vs.Mountain United S.A. - B192

Bracket - Sunday, September 23, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14357  Polo Club of Atlanta  01:00 PM  1 A26 vs A20United FA Galaxy 4 vs.Roswell Lyon - B193
 14418  Rabbit Hill Park  01:00 PM  1 A4 vs A27DSC BU19 - Hannaburg 4 vs.United FA Jaguars1
 14396  GSA  03:00 PM  Schr A11 vs A5GSA Solano 2 vs.DSC BU19 - Miller2
 14836  Wade Walker Park  03:00 PM  04 A29 vs A21Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19 3 vs.RYSA Rec 19B - Long2
 14404  BSC  04:00 PM  5 A19 vs A22PTC Everton 5 vs.Sacred Heart Storm2

Bracket - Saturday, September 29, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14412  GSA  09:00 AM  Schr A11 vs A8GSA Solano 6 vs.Georgia FC U19 Boys Aragon3
 14362  GSA  11:00 AM  Schr A10 vs A1GSA Rudolph 2 vs.Atlanta Fire United Bulldogs - B193
 14834  TYSA Henderson Park  11:00 AM  6 A25 vs A29TYSA Rec - 19B Basnet   vs.Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19 
 14451  SDY-Tom Wilson  01:00 PM  2 A23 vs A24SDY JAGUARS 1 vs.Smyrna Panthers5
 14389  Felker Park  01:45 PM  ORG A28 vs A5Walton County United 1 vs.DSC BU19 - Miller4
 14363  Briscoe Park   02:00 PM  1 A2 vs A15Bluesprings U19B - Stanborough 1 vs.Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B199
 14406  RYSA  04:00 PM  Fam A21 vs A7RYSA Rec 19B - Long 2 vs.FCYSL Rec - B19 Fusion4
 14445  South Forsyth  05:00 PM  2 A27 vs A16United FA Jaguars 1 vs.Mountain United S.A. - B193
 14393  Bethesda Park  05:00 PM  Park A9 vs A4Georgia FC U19 Boys Hernandez 4 vs.DSC BU19 - Hannaburg2

Bracket - Sunday, September 30, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14413  Metro North Pk  01:00 PM  3 A18 vs A26NASA Wings MNP 0 vs.United FA Galaxy4
 14407  Pearl  02:30 PM  2 A22 vs A15Sacred Heart Storm 2 vs.Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B193
 14433  Scott Hudgens Park  03:00 PM  6 A0 vs A16Atlanta Fire United Arsenal - B19 2 vs.Mountain United S.A. - B194
 14833  Wade Walker Park  03:00 PM  04 A29 vs A11Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19
Forfeited Game
 0 vs.GSA Solano4F
 14343  BSC  04:00 PM  5 A19 vs A13PTC Everton 2 vs.Jackson FC0
 14372  Roper Park  04:35 PM  1 A17 vs A25Mtn City U19 B Red Bulls 8 vs.TYSA Rec - 19B Basnet4

Bracket - Saturday, October 06, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14383  Bethesda Park  12:01 AM  Bute A8 vs A9Georgia FC U19 Boys Aragon 4 vs.Georgia FC U19 Boys Hernandez4
 14354  Bunten Road Park  09:00 AM  1 A0 vs A1Atlanta Fire United Arsenal - B19 3 vs.Atlanta Fire United Bulldogs - B194
 14382  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A5 vs A2DSC BU19 - Miller 8 vs.Bluesprings U19B - Stanborough3
 14392  Custer Park  10:00 AM  UL A6 vs A27Ec Ymca - B19 Bruton   vs.United FA Jaguars 
 14353  RYSA  10:00 AM  Fam A21 vs A28RYSA Rec 19B - Long 4 vs.Walton County United1
 14335  TYSA Henderson Park  11:00 AM  6 A25 vs A11TYSA Rec - 19B Basnet 4 vs.GSA Solano6
 14427  South Forsyth  11:00 AM  2 A26 vs A17United FA Galaxy 2 vs.Mtn City U19 B Red Bulls0
 14390  McCurry Park  03:00 PM  23 A7 vs A3FCYSL Rec - B19 Fusion 2 vs.Columbus United8
 14359  River Line Park  03:45 PM  1 A24 vs A20Smyrna Panthers 6 vs.Roswell Lyon - B193
 14832  Wade Walker Park  05:00 PM  04 A29 vs A10Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19 2 vs.GSA Rudolph2

Bracket - Sunday, October 07, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14449  Daughtry Park  01:00 PM  1 A14 vs A12JP Capital & Insurance   vs.HCSA Strikers 
 14350  Dupree Field  04:15 PM  1 A15 vs A9Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B19 7 vs.Georgia FC U19 Boys Hernandez3
 14370  Rabbit Hill Park  05:00 PM  2 A4 vs A10DSC BU19 - Hannaburg 6 vs.GSA Rudolph2

Bracket - Saturday, October 13, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14364  North Mount Carmel Park  10:30 AM  2 A12 vs A19HCSA Strikers 2 vs.PTC Everton4
 14401  Bethesda Park  11:15 AM  Bute A8 vs A5Georgia FC U19 Boys Aragon 1 vs.DSC BU19 - Miller3
 14419  Elan  12:00 PM  01 A16 vs A26Mountain United S.A. - B19 1 vs.United FA Galaxy2
 14337  GSA  01:00 PM  Spen A11 vs A21GSA Solano 5 vs.RYSA Rec 19B - Long3
 14348  SDY-Tom Wilson  01:00 PM  2 A23 vs A25SDY JAGUARS 4 vs.TYSA Rec - 19B Basnet0
 14447  Briscoe Park   02:00 PM  1 A2 vs A10Bluesprings U19B - Stanborough 2 vs.GSA Rudolph3
 14432  Roper Park  02:05 PM  1 A17 vs A27Mtn City U19 B Red Bulls 5 vs.United FA Jaguars1
 14375  CYSA  03:00 PM  7 A3 vs A14Columbus United 3F vs.JP Capital & Insurance
Forfeited Game
0
 14426  Felker Park  03:30 PM  ORG A28 vs A4Walton County United 0 vs.DSC BU19 - Hannaburg6
 14424  Waller Park Extension  04:00 PM  1 A20 vs A6Roswell Lyon - B19 7 vs.Ec Ymca - B19 Bruton1
 14349  McCurry Park  05:00 PM  21 A7 vs A13FCYSL Rec - B19 Fusion 0F vs.Jackson FC
Forfeited Game
0
 14460  Bethesda Park  06:45 PM  Park A9 vs A0Georgia FC U19 Boys Hernandez   vs.Atlanta Fire United Arsenal - B19 

Bracket - Sunday, October 14, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14425  Polo Club of Atlanta  01:00 PM  1 A27 vs A18United FA Jaguars 1 vs.NASA Wings MNP2
 14422  Pearl  02:00 PM  2 A22 vs A14Sacred Heart Storm 2 vs.JP Capital & Insurance1
 14381  RYSA  02:30 PM  Fri A21 vs A12RYSA Rec 19B - Long 4 vs.HCSA Strikers3
 14346  Custer Park  03:00 PM  UL A6 vs A1Ec Ymca - B19 Bruton 1 vs.Atlanta Fire United Bulldogs - B195
 14838  Briscoe Park   04:00 PM  1 A2 vs A29Bluesprings U19B - Stanborough   vs.Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19 

Bracket - Saturday, October 20, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14448  TBD C   --    --  A9 vs A2Georgia FC U19 Boys Hernandez 2 vs.Bluesprings U19B - Stanborough3
 14402  TYSA Henderson Park  09:00 AM  6 A25 vs A0TYSA Rec - 19B Basnet 1 vs.Atlanta Fire United Arsenal - B195
 14361  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A5 vs A10DSC BU19 - Miller 3 vs.GSA Rudolph3
 14446  RYSA  10:00 AM  Fam A21 vs A23RYSA Rec 19B - Long 0 vs.SDY JAGUARS2
 14355  Dupree Field  11:30 AM  1 A15 vs A13Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B19 7 vs.Jackson FC3
 14377  Daughtry Park  12:00 PM  1 A14 vs A19JP Capital & Insurance 4 vs.PTC Everton9
 14379  Felker Park  12:15 PM  ORG A28 vs A11Walton County United 2 vs.GSA Solano4
 14403  Polo Club of Atlanta  01:00 PM  1 A26 vs A24United FA Galaxy 2 vs.Smyrna Panthers3
 14340  Bunten Road Park  02:00 PM  1 A1 vs A8Atlanta Fire United Bulldogs - B19 2 vs.Georgia FC U19 Boys Aragon2
 14421  Elan  02:00 PM  01 A16 vs A4Mountain United S.A. - B19
Forfeited Game
 0 vs.DSC BU19 - Hannaburg0F
 14452  CYSA  03:00 PM  7 A3 vs A12Columbus United 3F vs.HCSA Strikers
Forfeited Game
0
 14336  Mt Paran Church  04:00 PM  1 A6 vs A7Ec Ymca - B19 Bruton 2 vs.FCYSL Rec - B19 Fusion3
 14439  Grimes Bridge  04:15 PM  2 A20 vs A17Roswell Lyon - B19 0 vs.Mtn City U19 B Red Bulls8

Bracket - Sunday, October 21, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14358  SDY-Tom Wilson  12:00 PM  2 A23 vs A22SDY JAGUARS 2 vs.Sacred Heart Storm4
 14455  Polo Club of Atlanta  01:00 PM  1 A27 vs A20United FA Jaguars 10 vs.Roswell Lyon - B194
 14380  Daughtry Park  03:00 PM  1 A13 vs A3Jackson FC 4 vs.Columbus United5
 14840  Felker Park  03:30 PM  ORG A28 vs A29Walton County United   vs.Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19 
 14416  GSA  05:00 PM  XRoa A10 vs A0GSA Rudolph 0F vs.Atlanta Fire United Arsenal - B19
Forfeited Game
0

Bracket - Saturday, October 27, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14405  TYSA Henderson Park  09:00 AM  6 A25 vs A9TYSA Rec - 19B Basnet 6 vs.Georgia FC U19 Boys Hernandez2
 14454  Rabbit Hill Park  09:00 AM  1 A5 vs A16DSC BU19 - Miller 3F vs.Mountain United S.A. - B19
Forfeited Game
0
 14397  Metro North Pk  09:00 AM  1 A18 vs A0NASA Wings MNP 11 vs.Atlanta Fire United Arsenal - B190
 14373  GSA  11:00 AM  Schr A11 vs A2GSA Solano 10 vs.Bluesprings U19B - Stanborough2
 14342  BSC  12:00 PM  5 A19 vs A23PTC Everton 1F vs.SDY JAGUARS
Forfeited Game
0
 14334  GSA  01:00 PM  Schr A10 vs A8GSA Rudolph 1 vs.Georgia FC U19 Boys Aragon7
 14835  North Mount Carmel Park  01:30 PM  2 A12 vs A29HCSA Strikers   vs.Decatur-DeKalb YMCA Soccer Club- B19 
 14450  CYSA  02:00 PM  10 A3 vs A24Columbus United 3 vs.Smyrna Panthers3
 14415  Daughtry Park  03:00 PM  1 A13 vs A28Jackson FC   vs.Walton County United 
 14388  Polo Club of Atlanta  03:30 PM  1 A26 vs A6United FA Galaxy 4 vs.Ec Ymca - B19 Bruton0
 14387  Daughtry Park  05:00 PM  1 A14 vs A7JP Capital & Insurance 1 vs.FCYSL Rec - B19 Fusion7

Bracket - Sunday, October 28, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14394  Bunten Road Park  01:00 PM  1 A1 vs A17Atlanta Fire United Bulldogs - B19 0 vs.Mtn City U19 B Red Bulls5
 14345  Rabbit Hill Park  01:00 PM  1 A4 vs A15DSC BU19 - Hannaburg 2 vs.Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B191

Bracket - Saturday, November 03, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14371  Bethesda Park  08:00 AM  Park A8 vs A0Georgia FC U19 Boys Aragon 6 vs.Atlanta Fire United Arsenal - B192
 14429  Polo Club of Atlanta  01:30 PM  1 A27 vs A1United FA Jaguars 3 vs.Atlanta Fire United Bulldogs - B193
 14440  Elan  02:00 PM  01 A16 vs A6Mountain United S.A. - B19   vs.Ec Ymca - B19 Bruton 
 14338  Dupree Field  02:00 PM  1 A15 vs A5Madison Area Youth Soccer Association (MAYSA) - B19 3 vs.DSC BU19 - Miller1
 14398  Briscoe Park   02:00 PM  1 A2 vs A14Bluesprings U19B - Stanborough   vs.JP Capital & Insurance 
 14367  RYSA  02:00 PM  Fam A21 vs A13RYSA Rec 19B - Long 1 vs.Jackson FC11
 14376  GSA  03:00 PM  XRoa A10 vs A25GSA Rudolph   vs.TYSA Rec - 19B Basnet 
 14414  North Mount Carmel Park  03:00 PM  2 A12 vs A24HCSA Strikers 0 vs.Smyrna Panthers7
 14374  CYSA  03:00 PM  10 A3 vs A23Columbus United 3F vs.SDY JAGUARS
Forfeited Game
0
 14333  Roper Park  04:05 PM  1 A17 vs A18Mtn City U19 B Red Bulls 3 vs.NASA Wings MNP1
 14384  McCurry Park  05:00 PM  23 A7 vs A22FCYSL Rec - B19 Fusion 0F vs.Sacred Heart Storm
Forfeited Game
0
 14459  Bethesda Park  06:45 PM  Bute A9 vs A28Georgia FC U19 Boys Hernandez   vs.Walton County United 

Bracket - Sunday, November 04, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14438  Rabbit Hill Park  01:00 PM  1 A4 vs A26DSC BU19 - Hannaburg 1 vs.United FA Galaxy0
 14341  River Line Park  01:00 PM  1 A24 vs A19Smyrna Panthers 6 vs.PTC Everton1
 14442  GSA  04:00 PM  Mill A11 vs A20GSA Solano 5 vs.Roswell Lyon - B196

Bracket - Sunday, November 11, 2012
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 14453  Pearl  03:00 PM  2 A22 vs A21Sacred Heart Storm 4 vs.RYSA Rec 19B - Long3






Affinity Sports Copyright ? 2012, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.